Home » Benimle çalışın

Bitkisel beslenme, vegan yaşam, sürdürülebilir ve ekolojik yaşam, sağlıklı ve fit yaşam konusunda bilgili ve deneyimli bir yol göstericiye ve destekçiye ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

Siz beni biliyorsunuz. (Bilmiyorsanız da merhaba, ben Yeliz Utku Konca. Doktorum evet, ama medikal doktor değil. Burada bol bol bilgi var hakkımda)

Kendinizi de biliyorsunuz 🙂

Motive misiniz? Vegan yaşamaya veya bitkisel beslenmeye gönül vermiş biri misiniz? (Bunu tam olarak nasıl yapacağınızı, nasıl sürdüreceğinizi bilmeyebilirsiniz, ben zaten bunun için buradayım.) Pozitif biri misiniz? Yeni şeyler denemeye, yeni alışkanlıklar edinmeye, hayatınızı daha sağlıklı, fit, ve huzurlu yapmaya açık mısınız?

O halde görüşebiliriz, beraber çalışarak müthiş sonuçlar elde edebiliriz.

Nasıl çalışacağız?

Öncelikle sizi ve ihtiyaçlarınızı tanıyıp size yardım edip edemeyeceğimi belirlemek ve bir yol haritası çizmek için bir ön görüşme yapıyoruz.  Görüşmenin sonunda da size uygun bir paket program belirliyoruz.  İhtiyacınıza göre aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık bir paket anlaşma yapıyoruz, böylece saat kısıtı ortadan kalkmış oluyor ve ben size elimden gelen en iyi şekilde destek verebiliyorum. Ücretlendirmeyi de, aylık 2000 TL’den başlayan fiyatlarla, anlaştığımız pakete göre yapıyoruz. (Bilinçli Vegan programı mezunları haricinde saatlik danışmanlık vermiyorum)

Beraber çalışabiliriz diyorsanız benimle iletişime geçin: yelizutku@veganyemekler.com

 

Not: Grup için danışmanlık veya kurumsal danışmanlık için benimle iletişime geçebilirsiniz.